رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری سارقان انبار و اماکن خصوصی در شهرهای کرج و فردیس با اعتراف به ۳۶ فقره سرقت خبر داد.
کد خبر: ۹۵۳۱۱۱
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱ 05 April 2021

به گزارش «تابناک البرز» سرهنگ محمد نادربیگی با اعلام این خبر بیان داشت: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر سرقت از انباری مجتمع های مسکونی در شهرهای مختلف استان البرز از جمله کرج و فردیس، بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات اولیه متوجه شدند، سارقان در یک گروه ۳ نفره از انباری ساختمان ها اموالی از جمله دوچرخه، کفش، برنج و اشیای با ارزش دیگر را به سرقت می برند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز بیان داشت: کارآگاهان با انجام تحقیقات گسترده و تحت نظر قرار دادن اماکنی که احتمال سرقت در آن ها بود، در نهایت به فردی که به طرز مشکوکی در حال پرسه زدن در اطراف یک ساختمان نیمه کاره بود مشکوک شده و نامبرده را برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل کردند.

سرهنگ نادربیگی گفت: متهم در تحقیات اولیه کارآگاهان ابتدا منکر هرگونه جرمی شد اما در نهایت اعتراف کرد که به همراه ۲ نفر دیگر از همدستانش به علت مصرف مواد مخدر و تامین هزینه مواد اقدام به ۳۶ فقره سرقت از انباری مجتمع های مسکونی در کرج و فردیس کرده اند.

وی اظهار داشت: با تلاش کارآگاهان سایر همدستان متهم در چند عملیات جداگانه دستگیر و به جرم خود مبنی بر سرقت اعتراف کردند که با پیگیری های انجام شده تمامی مال باختگان شناسایی و تحویل اموال آن ها در حال انجام است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار