رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج گفت: به زودی شاهد افتتاح مرکز ساماندهی و نمایشگاهی مشاغل خانگی در بازار سیب کرج هستیم که با راه اندازی آن امکان اتصال به بازار فروش ۲۷۰۰ متقاضی مشاغل خانگی آموزش دیده به بازار فروش فراهم می‌شود.
کد خبر: ۹۸۱۸۴۴
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲ 28 July 2021

اولین بازار دائمی گل‌وگیاه کشور در کرج افتتاح شد

به گزارش «تابناک البرز» احمد خیری در مراسم افتتاح بازار صدف، اولین بازار دائمی گل و گیاه کرج اظهار کرد: این بازار در ۳۰۰۰ متر زیربنا و ۱۵۰۰ متر ابنیه به بهره برداری رسیده است.

وی در ادامه با اشاره به بخش از اقدامات صورت گرفته توسط این سازمان افزود: به زودی شاهد افتتاح مرکز ساماندهی و نمایشگاهی مشاغل خانگی در بازار سیب کرج هستیم که با راه اندازی آن امکان اتصال به بازار فروش ۲۷۰۰ متقاضی مشاغل خانگی آموزش دیده به بازار فروش فراهم می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه به زودی اولین مرکز توانمند سازی مشاغل سیار و بی کانون کشور در کرج راه اندازی می‌شود، افزود: با این اقدام بخشی از دغدغه عمومی در خصوص فعالیت دستفروشان کرج برطرف می‌شود.

وی ادامه داد: با راه اندازی این مرکز دستفروشان می‌توانند در پلتفرم مجازی فعالیت داشته باشند و این امر امکان فروش بیشتر آنها را فراهم می‌کند.

خیری اضافه کرد: دستفروشان از طریق این مرکز امکان دریافت تسهیلات بانکی کم بهره را دارند.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج گفت: یکی دیگر از دغدغه‌های شهروندان کرجی فعالیت پرنده فروشان میدان کرج بود که با همکاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری زمینه انتقال آنها به بوستان طبیعت فراهم شده و این اقدام تا یک ماه آینده انجام می‌شود.

وی ادامه داد: به دنبال آن هستیم تا در آینده نزدیک زمینه خرید آنلاین میوه و تره بار آن هم با ارسال رایگان را برای شهروندان فراهم کنیم .

وی توضیح داد: این طرح در بستر فضای دیجیتال و آنلاین اجرایی می‌شود و شهروندان از طریق آن می‌توانند میوه و تره مورد نیاز خود را به صورت دستچین شده خریداری کنند.

گفتنی است این بازار در میدان استاندارد کرج واقع شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین