شهرداری کرج امیدآفرین عمل کند

قائم مقام شهردار کرج گفت: مجموعه مدیریت شهری کرج علاوه بر وظایف روتین و روزمره خود دراین ایام تمامی تلاش خود را برای امیدآفرینی و پرنشاط کردن انتخابات انجام می‌دهد.
کد خبر: ۱۱۷۲۵۵۵
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۱ 24 June 2024

به گزارش «تابناک البرز» افراسیاب شجاعی در جلسه کمیته درآمدی که در سالن شهدای شهرداری کرج برگزار شد، ضمن اشاره به ایام انتخابات گفت: کل خانواده مدیریت شهری باید زمینه اجرای یک انتخابات پرشور را فراهم کند و از همین جا از شما دعوت می کنم در انتخابات شرکت کنید.

شجاعی در ادامه با اشاره به بودجه شهرداری گفت: در همین ابتدای سال که هنوز ۳ ماه از سال نگذشته است به مورد ردیف بودجه اضافه می شود و با اضافه کردن متمم های مختلف می‌توان رقم بودجه را افزایش داد، بحث اوراق مشارکت نیز بار سنگینی روی دوش معاونت مالی است.

وی با یادآوری این موضوع که در بحث اوراق درست است که اوراق خریده می شود، عنوان کرد: این در حالی است که  توانایی بازپرداخت را در نظر بگیریم.   باید به بازپرداخت اوراق با سودش توجه کرد.

شجاعی ضمن تاکید بر اینکه همه مجموعه نظام شهرداری باید باهم هماهنگ باشند، بیان کرد: در تمامی موارد خصوصا در حوزه امیدآفرینی، عملکرد خدماتی که شهرداری به نسبت دیگردستگاه ها و ارگان های دولتی بسیار چشمگیر است، ما باید تلاش کنیم که این خدمات به خوبی به مردم و شهروندان معرفی شود.

قائم مقام شهردار کرج گفت: معمولا در سه ماه آخر سال درآمد های ما بیشتر می شود اما با توجه به رکوردی که در صنعت ساختمان سازی شهر است نباید انتظار داشت که درآمد مجموعه مدیریت شهری رشد بالایی داشته باشد.

وی افزود: در بحث رویداد امیدآفرینی در این ایام  زمینه سازی برای حضور بیشتر مردم در پای صندوق رای هم مهم است که شهرداری کرج در حوزه فرهنگی اقدامات مطلوبی را انجام داده و بیلبوردهای شهرداری نیز کاملا درخدمت این امر قرار گرفته است.  

شجاعی در انتها تاکید کرد: همچنین مسئولان مناطق در محلات تا روز انتخابات باید اقدمات لازم برای زمینه سازی برای حضور پرشکوه مردم در انتخابت را فراهم کرده و  با حضور در مساجد و محل های مختلف مردم را به مشارکت پرشور در انتخابات دعوت کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
وبگردی
آخرین اخبار