تيم فوتبال پرسپوليس در غیاب ملي‌پوشان خود تمرين كرد.
اخیرا خبری در شبکه‌های اجتماعی با ادعای دست بردن مخابرات در قبض های موبایل منتشر شده است.
کارت‌های خرید اعتباری پرونده رمزآلودی دارد.کار حتی تاجایی پیش رفته که مردم استقبالی از خرید با این کارتها نکردند و علیرغم تامین اعتبار، نبود متقاضی فرمان توقف اجرای این طرح را صادر کرده است.
مدیرعامل بانک ملی ایران در بازدید از شعبه مرکزی شیراز بر ضرورت روان سازی در صدور ضمانتنامه های ارزی تاکید کرد.
در جلسه شورای تبلیغات و اطلاع رسانی بانک از زحمات و تلاش های امیر صفری مدیراسبق روابط عمومی بانک صادرات تقدیر و تشکر شد.
مدیر اداره صادرات بانک مرکزی با اعلام اینکه باکاهش تقاضا و افزایش عرضه، روند نزولی نرخ ارز ادامه می یابد، گفت:یکسان سازی نرخ ارز زمانی انجام می شود که فاصله نرخ بازار آزاد و بازار بین بانکی رسمی، به دامنه نوسان ۲ درصد برسد.
زمزمه گرانی و کاهش ذخایر استراتژیک برخی کالاهای اساسی در کشور به گوش می‌رسد. بازار کالاهای اساسی نیز بار دیگر به هم ریخته است، این در حالی است که کمتر از سه ماه تا عید و پیک مصرف باقی‌مانده از این رو مجلس برای تنظیم بازار کالاهای اساسی و پرمصرف ورود پیدا کرده و شرکت بازرگانی دولتی ایران را مسوول تنظیم بازار قرار داده است.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در واکنش به تهدید ترکمنستان برای قطع گاز ایران گفت: اجازه به وجود آمدن بحران در استان‎های شمالی کشور را نخواهیم داد.
اطلاعات مرکز آمار ایران نشان می‌دهد در میان استان‌های کشور، سهم خدمات در اشتغال استان‌های تهران، بوشهر و سیستان و بلوچستان از باقی استان‌های بیشتر است.
رئیس اتحادیه میوه و سبزی نرخ جدید انواع میوه و سبزی را در بازار اعلام کرد و گفت: هرکیلوگرم پرتقال ناول ۲۵۰۰ تومان گران شده است.
صفحه  از ۲۰