وزیر ارتباطات از اعلام نتیجه بررسی‌های کمیته رسیدگی به شکایت از بسته‌های اینترنتی تا یک ماه آینده و همچنین طراحی و پرتاب ماهواره‌های سنجشی و پرتابگر از جمله سفیر، سیمرغ و ناهید ۲ خبر داد.
رئیس کل بانک مرکزی از تزریق اسکناس‌های نو به مناسبت ایام نوروز و بهره‌مندی مردم از آنها در هفته آینده به همه بانک‌ها خبر داد.
مدیرکل نظارت بر بانک‌ها و موسسات اعتباری با بیان اینکه اصلاح صورت‌های مالی بانک‌ها عمق زیان‌دهی این موسسات را به خوبی نشان داد، گفت: برای حل مشکل اگر راهی جز ادغام بانک‌ها وجود نداشته باشد این کار انجام خواهد شد.
یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جریان تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان از اجرایی شدن بخشودگی سود و جرایم وام‌های زیر 100 میلیون تومان از امروز خبر داد.
پاتریک پویان، مدیر اجرایی شرکت توتال گفت، اگر اوپک و روسیه می خواهند مازاد ذخایر جهانی نفت را که مانع از تقویت قیمت ها شده مهار کنند، باید توافق شش ماهه شان برای کاهش عرضه نفت را تمدید کنند.
معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: در حال حاضر ٨۰۰ هزار نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی و همچنین مناطق ویژه اقتصادی تحت پوشش این سازمان مشغول فعالیت هستند.
امید علی پارسا در نشست اقتصاد مقاومتی، نظام آماری و حسابداری ملی با اشاره به اهمیت اجرای اقتصاد مقاومتی به طور مجزا در کلیه سازمان‌ها و ارگان‌ها، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی باید به درستی و براساس برنامه‌های مدون با درنظر گرفتن چشم اندازهای اقتصاد مقاومتی در اولویت کلیه سازمان‌ها و ارگان‌ها باشد.
در بازار امروز صبح قيمت سکه تمام طرح جديد با افزايش ۱۹ هزار توماني در مقايسه با روز يکشنبه، يک ميليون و ۱۸۷ هزار تومان فروخته مي شود و دلار آمريکا نيز ۳۷۸۷ تومان قيمت دارد.
عضو شورای شهر تهران، از در معرض فروش قرار دادن ملک ۷ هزار متری که متعلق به دوره قاجار است، انتقاد کرد.
رئیس گروه سیاستگذاری مسکن دانشگاه علم و صنعت با اشاره به بی اثر بودن اصلاح دستورالعمل شرکت های لیزینگ مسکن گفت: مکانیزم لیزینگ نمی تواند در بهبود بازار املاک موثر باشد.
صفحه  از ۲۱