سامانه سهام عدالت با پایان یافتن مهلت قانونی تسویه بهای سهام تخصیصی سهام عدالت توسط مشمولین به مدت 4 روز به منظور بروز رسانی سیستم و اعمال اصلاحات لازم، از دسترس عموم مشمولین خارج شد.
سامانه سهام عدالت به مدت 3 روز به منظور بروز رسانی سیستم و تغییرات لازم از دسترس خارج می شود.
این شاسی بلند جدید از شرکت رنجروور در سه مدل موتوری توربوشارژ، دیزلی و سوپرشارژ وارد بازار فروش می‌شود.
وزیر اقتصاد با بیان اینکه طی روزهای اخیر اتفاق خاصی در بازار ارز رخ نداده است، گفت: نرخ دلار در بودجه ٩٧هنوز مشخص نیست.
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی البرز گفت که در سرشماری انجام شده سال جاری، برداشت عسل از زنبورستان های استان 37.9 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
شركت بيمه البرز در سه ماهه دوم امسال بيش از سه هزار ميليارد ريال خسارت به بيمه‌گزاران خسارت ‌ديده خود پرداخت كرد.
سرپرست منطقه چهار بانک شهر با تاکید بر اهمیت اقدامات این بانک در کلانشهرها گفت: تکمیل خطوط مترو و حمایت از ناوگان حمل و نقل عمومی از اولویت‌هایی است که با جدیت پیگیری می‌شود.
افزایش معاملات مسکن در نیمه اول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته سبب شده پس از دو سال ثبات نسبی نرخ رهن و اجاره آپارتمان در مناطق مختلف تهران، امسال اجاره‌بهای آپارتمان‌های مسکونی با رشد بالاتری همراه شود. افزایش دمای بازار معاملات مسکن سبب شده بسیاری از مالکان آپارتمان‌های مسکونی که طی سه سال گذشته واحدهای خود را در بازار اجاره عرضه کرده بودند، اکنون فرصت را برای حضور در بازار فروش آپارتمان مناسب ارزیابی کنند.
سهم بخش مسکن از تسهیلات بانکی در شش ماه نخست سال جاری نشان می‌دهد هم‌اکنون یک سوم ظرفیت واقعی این بخش فعال است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز از پرداخت تسهیلات بانکی برای ایجاد اشتغال جایگزین برای صاحبان قلیان‌سراهای استان در جهت ایجاد فضای کسب و کار جدید خبر داد.
صفحه  از ۱۱۰