دونالد ترامپ از اشتیاقش به زندگی گذشته‌اش گفت و اظهار داشت که دلش برای رانندگی تنگ شده است.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: سیدمصطفی میرسلیم، نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، تنها در صورتی به نفع یکی از کاندیداها کنار می رود که جامعتین(جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز) از وی چنین درخواستی بکنند.
ارتباط مردم با ستاد انتخابات البرز برقرار شد
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز گفت که تلفن، نمابر و آدرس الکترونیکی ستاد انتخابات استان البرز برای دریافت گزارش های مردمی در خصوص انتخابات راه اندازی شد.
1300 بازرس انتخاباتی در البرز
وظایف و تکالیف هیات بازرسی به صورت مکتوب و مستند به مفاد قانون اعلام شده و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای هر صندوق یک بازرس و برای هر 15 صندوق یک سربازرس پیش‌بینی شده است.
غصه خوردن دیروز اسحاق جهانگیری برای سیلی خوردن مادر یک دستفروش در فومن، چند سوال و خاطره دور و نزدیک را به یاد مخاطبان آورده است.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری در نامه‌ای نوشت: رشد رسانه‌ها و نظارت عمومی به مرحله‌ای رسیده که امکان انکار وعده‌ها دیگر از نظریاتی همچون «دروغ بزرگ» پیروی نمی‌کند و درجا رسوایی پدید می آورد.
برنامه‌های امروز نامزدهای ریاست جمهوری در صدا و سیما اعلام شد.
محسن رضایی به سابقه آشنایی خود با سردار قاسم سلیمانی در دوران دفاع مقدس و چگونگی تبدیل جوان 18 ساله به فرمانده تیپ کرمان اشاره کرد.
روحانی تقریباً حرفی برای گفتن نداشت؛ تلاش‌های دوست ضربه‌گیر اگر نبود، احتمالاً اوضاع بدتر هم می‌شد. حالا اصلاح‌طلبان جدی‌تر از گذشته سناریوی عبور از روحانی را دوره می‌کنند؛ خبر رسیده بنا است ستادهای جهانگیری با کمک شخصیت‌های اصلاح‌طلب، بازگشایی شوند.
سخنگوی وزارت امور خارجه با تسلیت شهادت جمعی از مرزبانان کشور در حمله تروریستی اشرار تاکید کرد: دولت پاکستان باید درباره نحوه حضور و عملیات گروهک های شرور در خاک خود پاسخگو باشد.
صفحه  از ۴۴