محمود احمدی نژاد در کانال تلگرامی خود ویدئویی جدید در خصوص انتخابات و حمایت از بقایی منتشر کرد.
در جلسه هیات رییسه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح‌طلبان حسین مرعشی به عنوان رییس شورای ستاد انتخابات شوراهای اصلاح‌طلبان در تهران انتخاب شد.
رئیس کمیته فناوری و اطلاعات ستاد انتخابات کشور از برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در 150 شهر کشور خبر داد.
مسئلة این نوشتار آن است که «پست‏ مدرنیزاسیون دینداری» چه رابطه‏ ای با «از خود بیگانگی ملی» دارد. نوشتار حاضر، به روش تحلیلی و نه پژوهش پیمایشی تلاش می ‏کند که رابطة معنادار میان این دو را به اثبات رساند.
عبدالرضا داوری مشاور وزیر کشور دولت محمود احمدی نژاد پستی جنجالی در صفحه توئیتر خود منتشر کرده است.
عبدالرضا داوری مشاور وزیر کشور دولت محمود احمدی نژاد پستی جنجالی در صفحه توئیتر خود منتشر کرده است.
بخشنامه حداقل دستمزد سال آینده که در آخرین چهارشنبه سال به تصویب شورای عالی کار رسید، با امضای وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابلاغ شد.
متن کامل قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در خبرگزاری تسنیم منتشر شد.
هر چند در همان انتخابات سنگین 88 محمود احمدی نژاد توانست با توجه به توانش در مناظرات و برهم زدن معادلات، رئیس جمهور شود، اما آیا حسن روحانی این توان را دارد تا در رویارویی با رقبای خود، از این مرحله به سلامت عبور کند و یا باید منتظر اولین رئیس جمهور تک دوره ای بعد از انقلاب بود؟
دست کم ۶۳ شخصیت حقیقی دارنده گذرنامه روسیه یا آدرس پستی در این کشور داراییهای با ارزش حداقل ۹۸.۴ میلیون دلار در برجهای لوکس متعلق به «دونالد ترامپ» در جنوب ایالت فلوریدا خریداری کرده اند
صفحه  از ۲۷