یک فعال سیاسی اصلاح طلب معتقد است: هنگامی که دولت از اصلاح‌طلبان نظر مشورتی می‌خواهد و آنان هم به دولت کمک می‌کنند تا سال‌های پیش رو را به خوبی پشت سر بگذارد به معنای سهم‌خواهی نیست.
حسین مرعشی می‌گوید شاید اگر احمدی نژاد کاندیدا نشده بود و قرار نبود که او ردصلاحیت شود، شورای نگهبان دست به کار خطرناکی می‌زد و شاید اگر می‌دانستند که روحانی این مقدار رای دارد کار دیگری می‌کرد.
همایش سالروز اقامه نخستین نماز جمعه کشور ۴ مرداد سال جاری در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) فردیس با حضور ریاست شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور برگزار می شود.
نایب رئیس شورای عالی سیاستگذاری گفت: شهردار جدید تهران باید لباس خدمت به تن کند و قبای ریاست جمهوری نپوشد.
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: دولت امروز باید بر اساس موضع رئیس‌جمهور رسما نقض برجام از سوی آمریکا را اعلام کرده و سپس به پیش‌بینی‌هایی که در متن برجام در این خصوص آمده عمل کند.
عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه دولت برای انتخاب وزرا نباید محافظه کاری کند گفت: معتقدم کابینه دوازدهم باید کابینه ای یکدست باشد.
رئیس دانشگاه آزاد گفت: نظم و انضباط مالی در دانشگاه آزاد از اصول جدی ماست و در کنار یکپارچگی و انسجام، نظم و انضباط نیز مورد توجه قرار دارد.
معاون رئیس‌جمهور گفت: جناح‌ها باید به هم اعتماد داشته باشند، یکسری اصول و مبانی را مشترک بدانند و درباره جهت‌گیری‌ها با هم گفتگو کنند.
دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: تاکنون هیچ گونه پیشنهادی برای وزارت ارتباطات در دولت نداشته ام.
اسماعیل شوشتری با 16 سال سابقه در منصب وزارت دادگستری بود، که بیشترین دوران را به خود اختصاص داده است و کمترین زمان هم آیت الله محمدرضا مهدوی کنی(قدس سره) است که چند ماه بیشتر در این منصب نبوده است.
صفحه  از ۶۹