آگاهی از مرزهای سلامت مردان
به بهانه روز سلامت مردان؛
اگر نگاهی به تقویم بیندازیم روزهای بسیاری می یابیم که در رابطه با بحث سلامت است؛ برخی مسائل پزشکی آن چنان با روزمره همه ما همراه است که عدم توجه بدان مشکلات بسیاری ایجاد می کند
رئیس جمهور هدف از سفر امروز خود به استان خوزستان را برنامه ریزی برای کاهش گرد و غبار و مشکلات ناشی از آن عنوان کرد.
فرماندهانی که روزی هر یک روی شن‌های عراق راه رفته‌اند و در پرهزینه‌ترین جنگ نابخشودنی آمریکا پس از ویتنام مبارزه کرده‌اند، اکنون دور یک میز در کاخ سفید می‌نشینند تا رئیس جمهور جدید آمریکا را در جریان مسائل این جهان طوفانی هدایت کنند.
بیش از ۴۰ روز از فوت ناگهانی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی می‌گذرد اما هنوز پایتخت، خیابانی به نام او ندارد. در ایران مسئولیت نام‌گذاری خیابان‌ها برعهده شوراهای شهر است و در تهران، شورای شهر کمیته‌ای تحت عنوان نام‌گذاری خیابان‌ها دارد.
صادق زیباکلام در اظهارات تندی از محمدرضا عارف، نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی انتقاد کرد.
معاون اول قوه قضاییه گفت که درخواست اعاده دادرسی مهدی هاشمی رد شده است.
اکبر ترکان، مشاور رئیس‌جمهور و رئیس سازمان مناطق آزاد و کشتیرانی معتقد است: اکنون زود است که از کاندیداتوری افراد بگوییم و باید پس از احراز صلاحیت‌ها توسط شورای نگهبان به این امر پرداخت.
رسیدن به تناسب اندام بدون دارو
متخصص تغذیه عنوان کرد:
"مردانگی به زور و بازو نیست" این جمله ای بود که مادربزرگ های ما آن را زیاد استفاده می کردند اما در گوش هیچ یک از ما فرو نرفت. داشتن اندام متناسب آن چنان برای بسیاری از ما جذاب است که قید سلامتی را می زنیم و گاهی به چشم و همچشمی می افتیم که فراموش می کنیم چه اتفاقی انتظارمان را می کشد.
چهارشنبه سوزی نزدیک است
بر اساس آمارهای وزارت بهداشت، سوختگی جزو 10 عامل مرگ و میر در کشور است که بیش از 70 درصد جمعیت آن را افراد زیر 40 سال تشکیل داده اند و این حوادث عمدتا در چهارشنبه سوری رخ می دهد
صفحه  از ۲۱