مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان البرز با اشاره به پیش‌بینی کسری 45 میلیون مترمکعبی آب در سال 1400 برای استان گفت: مشخص نیست این کسری آب باید از کجا تامین شود.
همزمان با سالروزولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) جشن تکلیف 2 هزار دانش آموز استان البرز با حضور نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج در مصلی امام خمینی (ره) کرج برگزار شد.
فرمانده انتظامی البرز با اشاره به اقدامات شدید پلیسی برای مقابله با باندهای سارق مسلح گفت: اعضای باند سارقان مسلح در این استان دستگیر شدند.
در حالی که انتظار می رفت با نصب تجهیزات وسخت افزارهای لازم طرح پارکومتر در معابر اصلی کرج اجرا شود اما این طرح به علت بروز برخی مشکلات همچنان در انتظار عملیاتی شدن است.
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: در اشتهارد به خشکسالی متوسط و در طالقان و فردیس 100 در صد خشکسالی شدید قرار داریم و تا پایان سال در کرج نیز خشکسالی شدیدتر خواهد بود.
بهبود سیمای شهری یکی از محورهای کاری مدیریت شهری کرج در دور جدید فعالیت ها است و ساماندهی مبادی ورودی شهر این کلانشهر در دستور کار قرار گرفته است.
نفیسه روشن در کنار سفیر اتریش و همسرش
کیفیت هوای کرج وخیم است
هشدار هواشناسی
بر اساس آخرین اعلام ایستگاه های سنجش کیفیت هوای استان، کیفیت هوای شهرستان کرج امروز سه شنبه در وضعیت هشدار قرار گرفته است.
معاون عمرانی استانداری تهران گفت: ١٧ درصد جمعیت کشور در استان تهران ساکن هستند و این نشان می‌دهد بارگذاری در استان بیش از آن چیزی است که تعریف شده است.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز گفت که بر اساس آخرین اعلام ایستگاه های سنجش کیفیت هوای استان، کیفیت هوای شهرستان کرج امروز سه شنبه در وضعیت هشدار قرار گرفته است.
صفحه  از ۲۳۴۵