نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر اقتصاد مقاومتی عملیاتی شده بود، نرخ بیکاری در قشر تحصیلکرده بالغ بر 6 میلیون نفر نبود.
اختلاف نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با وزیر دارایی کابینه‌اش به حدی رسیده که وی تهدید به برگزاری انتخابات زودهنگام کرده است.
سالار عقیلی خواننده موسیقی ایرانی همراه با گروه « راز و نیاز» در فستیوال « Notes persanes » کشور سوییس به اجرای برنامه پرداخت.
شاید فصل بهار را بتوان بهترین زمان برای سفرکردن دانست. به همین بهانه، به سراغ جذاب‌ترین مقاصد گردشگری در فصل بهار رفتیم. با کجارو همراه باشید.
رهبر قنبری از آخرین وضعیت ساخت جدیدترین فیلم سینمایی خود خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در آستانه نوروز، از تلاش های سیدحسین هاشمی استاندار تهران قدردانی کرد.
هواشناسی استان بوشهر، جزئیات طغیان دریا در استان را اعلام و علت وقوع این پدیده را تشریح کرد.
سازمان هواشناسی پیش بینی وضع هوا، شرایط لغزندگی جاده‌های کوهستانی، وزش باد شدید، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها و بالا آمدن رودخانه‌ها را تا صبح روز سه شنبه جاری اعلام کرد.
نمایش‌های «لیرشاه» به کارگردانی محمدعاقبتی با 1 هزار و 807 مخاطب، «کابوس حضرت اشرف» به کارگردانی حسین پاکدل با 4 هزار و 443، و «خانه ای در انتهای خیابان بهار» به کارگردانی ندا هنگامی با 1 هزار 166 مخاطب به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.
جشنواره‌ی نوروزی هر سال به مناسبت آغاز سال جدید از سوی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی درسایر کشورها به صورت همزمان با اعزام گروه های موسیقی،طنز و هنری جشن نوروز را گرامی میدارند.
صفحه  از ۱۹۲۹