می خواهید از خواص و مضرات به لیمو بیشتر بدانید؟ مطالعات نشان می دهد، فواید به لیمو و دمنوش آن بیشمار است و می تواند در افزایش چربی سوزی، یبوست و کاهش تب موثر باشد.
ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه 3 آبان ماه ادامه خواهد داشت .
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) با اشاره به جزئیات قرارداد 17 ماده‌ و 11 تبصره ای بیمه زائران حسینی (ع) گفت: بیمه شامل تمام زائرانی است که به صورت قانونی از کشور خارج می‌شوند.
عضو شورای شهر تهران خواستار توقف ساخت‌وساز در حریم میدان مشق شد.
در محله جوانمرد قصاب خطر از آسمان به زمین می آید. هر چقدر که زمین زیر پاهایشان مهربان است، اما آسمان خشمگین است. آسمان که نه غول های آهنینی که با سیم های سیاه آسمان ساکنان این محله را خط خطی کرده اند. دکل های فشار قوی مثل گالیورهای غول پیکر پاهای بزرگ خود را سال هاست که در زندگی اهالی این محله گذاشته اند و از جای خود تکان هم نمی خورند تا جای پاهایشان در زندگی پر از ترس و لرز اهالی محله جا بیندازد.
به گفته مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران؛ استفاده از سوخت بیو دیزل در اتوبوس های شهر تهران در دستور کار سازمان اتوبوسرانی شهر تهران قرار گرفته است. این در حالی است که مطالعات جهانی نشان می دهد که 9/65 درصد از تولید این سوخت پاک در حال حاضر در کشورهای آلمان ، امریکا ، فرانسه ، آرژانتین و برزیل است انجام می شود.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز با بیان اینکه امسال بیش از ۱۰۰ هزار نفر از شهروندان البرزی در همایش بزرگ پیاده‌روی اربعین شرکت می‌کنند، گفت: زائران از مرز مهران به عراق اعزام می‌شوند.
ثبت نام مقدماتی اتباع البرز برای شرکت در راهپیمایی اربعین امروز پایان می‌یابد.
فرمانده نیروی انتظامی البرز از دستگیری باند سرقت به عنف و وکیل قلابی در کرج خبر داد.
صفحه  از ۲۱۸۹