شهردار کرج از آماده‌سازی بیش از ۲۰ پارک این کلانشهر برای اسکان مسافران نوروزی خبر داد.
کد خبر: ۱۰۹۷۲۲۶
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۹ 18 March 2023

به گزارش «تابناک البرز» مهرداد کیانی گفت: با توجه به تجربه سال‌های گذشته برخی از مسافران نوروزی در کرج از بوستان‌ها و پارک‌های سطح شهر استفاده می‌کنند. برای همین نیاز است که این مکان‌ها را به درستی برای اسکان این مهمانان نوروزی آماده کنیم. به این منظور شهرداری کرج اقدامات مناسبی برای آماده‌سازی این بوستان‌ها کرده است که بتواند میزبان خوبی برای مسافران و مهمانان نوروزی باشد.

شهردار کرج با اشاره به این که موقعیت جغرافیایی شهر کرج به شکلی است که در ایام نوروز شاهد خیل عظیم مسافران خواهد بود گفت: با توجه به این که شهر کرج محور مواصلاتی استان‌های مختلف کشور است و نزدیکی کرج به پایتخت همه ساله با آغاز سال جدید و تعطیلات نوروزی، شاهد حضور و استقبال بی‌نظیر مسافران نوروزی از شهر کرج هستیم، نیاز است تدابیر ویژه‌ای در این زمینه اتخاذ کنیم.

وی افزود: علاوه بر مسیرهای پرتردد و ورودی‌های شهر در هر منطقه از مناطق ۱۰‌گانه کرج حداقل یک پارک برای اسکان نوروزی مسافران و میهمانان در نظر گرفته شده و تلاش شده است که امکانات لازم رفاهی در این پارک‌ها در حد مطلوبی باشد. بر همین اساس تمامی زیرساخت‌های پارک‌ها را تعمیر و رنگ‌آمیزی مجدد کرده‌ایم. از جمله نمازخانه، نگهبانی، سرویس بهداشتی، پارکینگ، زمین بازی کودکان، زمین ورزش، آبخوری، بوفه و ... در این پارک‌ها آماده شده که سطح رفاه مسافران نوروزی را بالا ببرد.

شهردار کرج در ادامه گفت: گل‌کاری، بازپیرایی و تزیین فضای سبز در پارک‌ها، تجهیز آبخوری‌ها، شست‌وشو و رنگ‌آمیزی وسایل بازی و مبلمان و رفع مشکل سیستم روشنایی این پارک‌ها در قالب طرح استقبال از نوروز توسط شهرداری کرج انجام شده است. تا فضای این بوستان‌ها برای اسکان میهمانان و مسافران نوروزی کاملاً فراهم باشد.

آدرس بوستان‌های شهر کرج برای اسکان نوروزی مسافران و مهمانان نوروزی به شرح زیر است:

لیست بوستان‌های کرج برای اسکان نوروزی

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
وبگردی
آخرین اخبار