یاسر نژادفلاح دبیر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز و دبیر کل جمعیت یادگاران از سوی شورای سیاست‌گذاری دهمین همایش ملی مدیریت جهادی کشور به‌عنوان “مدیر برگزیده جهادی سال ۱۴۰۲” انتخاب و از سوی دکتر محسن رضایی دبیر شورا عالی هماهنگی امور اقتصادی سران قوا با اهدا لوح و تندیس از وی تقدیر به عمل آمد.
کد خبر: ۱۱۵۱۹۸۹
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۳ 31 January 2024

یاسر نژادفلاح مدیر برگزیده جهادی سال (۱۴۰۲ ) شد

به گزارش «تابناک البرز» دهمین همایش ملی مدیریت جهادی کشور با همت انجمن مدیریت جهادی کشور با مدیریت سردار سپهر با حضور جمعی از مدیران و کارآفرینان برتر بخش خصوصی و دولتی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.
در این مراسم با اهدای لوح و تندیس ویژه از مدیران جهادی کشور تقدیر به عمل آمد.
شناسایی و حمایت از پیشرانان تولید و اقتصاد کشور، ترویج فرهنگ مدیریت جهادی، تسهیلگری فعالیت فعالان اقتصادی و تحقق هدف «ما می‌توانیم» از مهمترین اهداف این همایش است که توسط سردار سپهر دبیر انجمن مدیریت جهادی در ابتدای برگزاری این همایش مطرح شد.
در این همایش مدیران برجسته و جهادی بخش خصوصی به ایراد سخنرانی پرداختند و مهمترین دغدغه‌های بخش خصوصی و دولتی را مطرح کردند. تامین منابع مالی کسب و کارهای دیجیتال، همفکری با خبرگان و کارآفرینان برجسته بخش خصوصی، شکستن انحصار موجود در برخی صنایع و تقویت ارزش پول ملی، عدم دخالت دولت در تعیین قیمت تمام شده محصولات بخش خصوصی، ممنوعیت قیمت‌گذاری ارز صادراتی بخش خصوصی و حمایت از بخش خصوصی و ایجاد خط سبز برای کارآفرینانی که برای بیش از 2 هزار نفر ایجاد اشتغال کرده‌اند، از مهمترین دغدغه‌های بخش خصوصی بود که توسط نمایندگان آنان مطرح شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
وبگردی
آخرین اخبار