فرماندار ویژه کرج به مجریان انتخابات در مرحله دوم هشدار داد هرگونه صحبت له یا علیه نامزدهای انتخاباتی ممنوع است.
کد خبر: ۱۱۵۹۲۸۱
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۰ 17 March 2024
به گزارش «تابناک البرز» یحیی رمضانی در جلسه ستاد اظهار شهرستان کرج ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری انتخابات اظهار کرد: هنوز پرونده انتخابات مجلس در این حوزه انتخابیه بسته نشده است و حال و هوای انتخابات وجود دارد و برای انتخاب دومین نماینده مردم در خانه ملت با همان سطح بندی و فرایندهای پیشین باید اقدامات لازم قانونی انجام شود.

فرماندار ویژه کرج در ادامه با تحلیلی بر مشارکت انتخاباتی در استان البرز افزود: با وجود اینکه دشمن مشارکت زیر ۸ درصدی را برای البرز خواب دیده بود و از سویی وجود شاخصه قومیت گرایی استان این امکان و احتمال را برای مشارکت در سایر نقاط افزایش می‌داد اما با این وجود میزان مشارکت انتخاباتی استان البرز و به ویژه شهر کرج بالای ۳۱ درصد بود که با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد این استان در نوع خود مطلوب بوده است به نحوی که تمام نقشه‌های شوم دشمنان نقش برآب شد.

فرماندار کرج در ادامه فعال شدن تمامی کمیته‌های ستاد انتخابات را در دستور کار قرار داد تا به محض اعلام دور دوم انتخابات اقدامات لازم از سر گرفته شد.

رمضانی همچنین تصریح کرد: مجریان برگزاری انتخابات در مرحله دوم نیز از هر گونه صحبت و جانبداری له و علیه نامزدهای انتخاباتی باید پرهیز کنند و امانت داری و صیانت از آرا مردم مورد توجه قرار بگیرد.

وی افزود: انتظار می‌رود در مرحله دوم انتخابات نیز متفق القول با روحیه همدلی و اعتماد شاهد برگزاری انتخاباتی در خور شأن باشیم.

فرماندار کرج همچنین با قدردانی از اهتمام کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات کرج در فرمانداری و شهرداری گفت: آسیب شناسی پس از پایان انتخابات صورت می‌گیرد و در مرحله دوم نیز از هرگونه هزینه تراشی برای دور دوم انتخابات نیز باید پرهیز شود.

فرماندار کرج همچنین با قدردانی از رئیس ستاد انتخابات کرج برای بنیان نهادن برگزاری انتخابات منطقه محور در شهرداری‌ها افزود: تلاش برای رفع نواقص دور اول در دستور کار قرار داشته باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
وبگردی
آخرین اخبار