رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز از موافقت دولت با تبدیل عمارت کلاه فرنگی به مرکز نوآوری و تجارت سازی محصولات کشاورزی خبر داد.
کد خبر: ۱۰۰۲۴۸۷
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۸ 18 October 2021

به گزارش «تابناک البرز» عبداله مخبر در مورد تعیین و تکلیف عمارت کلاه فرهنگی کرج، اظهار داشت: این مرکز سال‌های متمادی بدون استفاده در ورودی شهر کرج معطل مانده بود.

وی افزود: با تصمیمات گرفته شده  و موافقت دولت با تبدیل عمارت کلاه فرنگی کرج به مرکز نوآوری و تجارت سازی محصولات کشاورزی تبدیل می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز با بیان اینکه این مرکز بعد از تملک بخش خصوصی و مشکلات ایجاد شده برای اشتغال استان البرز مد نظر قرار دارد ، بیان کرد: راه اندازی این مرکز می تواند به ایجاد اشتغال در استان البرز کمک کند.

مخبر با اشاره به اینکه  مهاجرپذیری استان البرز معیاری امید آفرین برای مردم است که در البرز شغل برای آنها فراهم می‌شود ، ادامه داد: استان البرز ظرفیت های بسیار مناسبی برای کسب کارهای نوین و فناورانه دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز در مورد پارک علم و فناوری بخش کشاورزی اظهار داشت: پارک علم و فناوری ملی بخش کشاورزی از شورای گسترش مجوزهای لازم را گرفت و به زودی در مرکز امام خمینی(ره) مستقر می شود و سرفصل‌های لازم برای این مرکز نیز تعریف شده است.

وی با اشاره به اینکه  امیدوارم این دو مجموعه تقویت کننده فضای دانش محوری و فناوری در استان باشند ، گفت:راه اندازی مرکز توسعه و ترویج فناوری در استان می تواند ساز وکارهای لازم برای تحقق اهداف فناور استان را فراهم سازد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار