مدیرکل هواشناسی البرز گفت: در اواخر هفته با گذر موج ناپایدار ضعیف و سرد، کاهش دما در حدود ۴ تا ۷ درجه سانتی‌گراد و بارش‌های پراکنده به ویژه در ارتفاعات استان مورد انتظار است.
کد خبر: ۱۰۰۲۵۸۰
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲ 18 October 2021

به گزارش «تابناک البرز» آرش بهارونداحمدی به پیش‌بینی شرایط جوی استان البرز پرداخت و اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از جوی پایدار در منطقه است که به موجب آن بعضی ساعات وزش باد و افزایش آلاینده‌ها پیش‌بینی می‌شود.

وی بیان کرد: در اواخر هفته با گذر موج ناپایدار ضعیف و سرد، کاهش دما در حدود ۴ تا ۷ درجه سانتی‌گراد و بارش‌های پراکنده به ویژه در ارتفاعات استان مورد انتظار است.

مدیرکل هواشناسی البرز با بیان اینکه آسمان امروز البرز صاف همراه با غبار محلی و بعضی ساعات وزش باد بوده و برای گروه‌های حساس ناسالم است، تصریح کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۲۴ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا ۹ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۷ متر بر ثانیه است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی، فردا آسمان البرز صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی است و هوا برای گروه‌های حساس ناسالم خواهد شد.

بهارونداحمدی به پیش‌بینی دمای هوای فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۲۴ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما ۸ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۵ متر بر ثانیه است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار