معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج از اجرای طرح ویژه نظارت برنانوایی های این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۹۴۵۶۶
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰ 18 September 2021

به گزارش «تابناک البرز» غفور قاسم پور در جمع مدیران کرج گفت: به دنبال طرح دغدغه مسوولان ارشد استان البرز مبنی بر ضرورت ساماندهی وضعیت نانوایی ها فرمانداری کرج به صورت ویژه به این موضوع ورود پیدا کرد. 

وی ادامه داد: به رغم گشت ها و بازرسی های مستمر در سطح شهر، هنوز موانعی در گلوگاه های عرضه نان  وجود دارد که باید ضربتی آنها را از میان برداشت. 
قاسم پور با بیان اینکه تامین اصلی ترین مایحتاج مردم مماشات بردار نیست گفت: چه نانوایی هایی که بصورت خصوصی فعالیت دارند و چه نانوایی های دولتی که سهیمه آرد دریافت می کنند باید تابع چارچوب های ابلاغی باشند. 
فرماندار کرج افزود: معنی ندارد نانوایی بخواهد دل بخواه کرکره خود را بالا ببرد و با کم فروشی و افزایش قیمت ها هنجار شکنی کند؛ بازرسان نیز این روند را ندیده بگیرند. 
وی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان کرج را مامور کرد تا موضوع را به قید فوریت در کارگروه آرد و نان شهرستان مطرح کند و دلایل کم کاری را نیز گزارش دهد. 
قاسمپور افزود: اجازه نمی دهیم احدی بخواهد با شیطنت خللی در چرخه عرضه نان به مردم ایجاد کند و با عوامل و دست های پشت پرده نابسامانی عرضه نان برخورد خواهیم کرد. 
فرماندار کرج  دستور داد تا بازرسان ویژه ای اختصاصا برای نظارت از نانوایی ها در سطح شهر حضور پیدا کنند تا این بازرسان بر اساس منطقه بندی شهرها ‌و طبق بانک اطلاعاتی نانوایان در مرکز استان وضعیت عرضه، طبخ نان، قیمت ها ومیزان رضایت شهروندان را مورد پایش و ارزیابی میدانی قرار دهند.

عملکرد سلیقه ای نانوایی ها در عرضه نان به مردم واکنش های مسوولان ارشد استانی استان البرز را به همراه داشته، موضوعی که خواستار پیگیری جدی در این زمینه شدند. 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار