مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام استان البرز با اشاره به حضور بیش از پنج هزار نیروی فعال در این منطقه که بخش عمده آنها را جامعه کارگری تشکیل می دهند، گفت: هدفگذاری برای ارتقای جایگاه جامعه کارگری این منطقه انجام شده است.
کد خبر: ۱۰۴۲۷۲۰
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۶ 02 May 2022

هدفگذاری برای ارتقای جامعه کارگری در منطقه ویژه اقتصادی پیام البرز

به گزارش «تابناک البرز» اکبر قنبرپور در نشستی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کارگر با بیان اینکه کرامت کارگر بایستی حفظ شود، اظهار داشت: به همین منظور یکی از اهدافمان در سال جاری نیز این است که بتوانیم با تصویب سند جامع نیروی انسانی پیام در سازمان اداری استخدامی شاهد تغییر وضعیتی در قراردادهای کارگران در پیام باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اختصاص فضاهایی برای آموزش تخصصی جوانان در منطقه اشاره کرد و گفت: از دیگر برنامه های پیش بینی شده در سال جاری تخصیص دادن فضاهایی با هدف ارائه آموزش های تخصصی به جوانان با اولویت فرزندان پرسنل و کارگران پیام است.

قنبرپور ادامه داد: عمده تمرکز در خصوص ارائه این آموزش ها در حوزه الکترونیک، آی.تی و آی.سی.تی خواهد بود که فرزندان پرسنل پیام در هر رده سنی می توانند از این آموزش ها بهره مند شوند چرا که این باور وجود دارد که مهندسان و متخصصان آینده این منطقه می توانند از اعضای خانواده جامعه کارگری امروز پیام باشند.

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام وابسته به‌وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ظرفیت‌های مهم اقتصادی و پروازی کشور محسوب می‌شود. فرودگاه پیام البرز در ۲ بخش باری و مسافری خدمات ارائه می‌کند، ضمن اینکه تاکنون بیش از ۱۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در آن مستقر شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار