رئیس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در تعطیلات پیش رو در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوه این استان خبرداد.
کد خبر: ۱۰۵۴۸۱۲
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱ 06 July 2022

به گزارش «تابناک البرز» سرهنگ رضا گودرزی گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه ۱۶، ۱۷ و ۱۸ تیر ماه جاری از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه می‌شود.

او گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۱۹ و ۲۰ از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد شد.

سرهنگ گودرزی می گوید: همچنین تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه ۱۵ تیر ماه تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه ۲۰ تیر ماه جاری از جاده کرج - چالوس و بالعکس ممنوع است.

او گفت: به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده‌های استان البرز با سایر نهاد‌های امدادی نیز هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

به گفته رئیس پلیس راه البرز مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های استان البرز است و در زمان تعطیلی‌ها بر میزان ترافیک در یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی این استان افزوده می‌شود.

جاده کرج - چالوس به مسافت ۱۶۰ کیلومتر نیمی از آن در استان البرز و مابقی در استان مازندران واقع شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار