اطلاعیه قطعی گاز در فردیس

شرکت گاز استان البرز در نظر دارد به منظور توسعه شبکه، گاز شهری قسمتی از فردیس را در روزهای یکشنبه 10 تیر، دوشنبه 11 تیر، سه شنبه 12 تیر و چهارشنبه 13 تیر ماه 1403 قطع نماید.
کد خبر: ۱۱۷۳۴۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۴ 29 June 2024

به گزارش «تابناک البرز» این شرکت در نظر دارد نسبت به قطع گاز شهری قسمتی از فردیس به آدرس خیابان های مهستان 12 و قریشی جنوبی بوستان دوم در روز یکشنبه دهم تیر ماه از ساعت 10 تا 14 و خیابان شیراز شرقی را روز دوشنبه یازدهم تیرماه از ساعت 10 تا 14 و خیابان های نهم شرقی، دهم شرقی، یازدهم شرقی، دوازدهم شرقی، سیزدهم شرقی، چهاردهم شرقی، پانزدهم شرقی، پانزدهم غربی و پریسا را روز سه شنبه 12 تیرماه از ساعت 10 تا 16 و در روز چهارشنبه 13 تیرماه از ساعت 10 تا 14 گاز مشترکان جنب کانال بن بست جدید الاحداث قطع می شود.

از ساکنین محترم درخواست می گردد تمهیدات لازم را پیش بینی نمایند. بدیهی است پس از پایان عملیات نسبت به وصل مجدد گاز مشترکین اقدام لازم معمول خواهد گردید.

شایان ذکر است به منظور رعایت کامل مسائل ایمنی در زمان وصل گاز حضور ساکنان در محل سکونت الزامی است. در صورت نیاز، مشترکین می توانند با شماره تلفن 194 مرکز امداد گازرسانی تماس حاصل نمایند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
وبگردی
آخرین اخبار